Białobrzeskie Regaty Kajakowe - Ruszyły zapisy!

17.08.2019

1 września 2019 r. odbędzie się pierwsza edycja Białobrzeskich Regat Kajakowych nad Pilicą organizowana przez Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach. Nasza wypożyczalnia Wincent Sport została oficjalnym współorganizatorem wydarzenia.

Regaty kajakowe to premierowa impreza nad Pilicą. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy mieszkańcy Ziemi Białobrzeskiej oraz goście, którzy preferują aktywny wypoczynek w kajaku.

Regaty w tym roku składać się będą ze spływu kajakowego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz konkurencji sprawnościowo-szybkościowych na białobrzeskim jeziorze. Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów. Regaty zakończą się wspólnym posiłkiem.

Biuro Regat będzie się znajdować w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować i stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki. W tym miejscu będzie również meta spływu.

Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet.

Koszt uczestnictwa to 20 zł od osoby.

Poza naszą firmą współorganizatorami wydarzenia są kajaczek.pl oraz białobrzeski WOPR.

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl oraz w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach na ulicy Kościelnej 31.

Zachęcamy wszystkie chętne osoby do zapisów.

Będzie to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu nad Pilicą

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i zabawę!

Do zobaczenia nad wodą 💪😉